Медичні закупівлі. Особливості

«Перемога в тендерах на охорону здоров’я» – фраза не зовсім вірна, правда? Може здатися дивним, навіть абсолютно дивним, що надання послуг, що вимагають таких навичок, спеціальної підготовки, а іноді й інтимності, ставиться в конкуренцію на відкритому ринку. Однак все більше в сфері закупівель з’являється можливість укладення договорів на надання медичних і соціальних послуг, допомога людям похилого віку, роботу в підтримку охорони здоров’я і т. д

Часто медичний працівник не може просто піти попрацювати в місцеві органи влади. Швидше, він повинен вигравати тендери на охорону здоров’я шляхом відкритої конкуренції з іншими постачальниками, щоб зробити пропозицію максимально ефективним і кращим.

Акредитації та кваліфікації

Щоб перемагати в гонках в галузі охорони здоров’я або мати реальний шанс на перемогу, вам необхідно мати можливість продемонструвати відповідні акредитації та кваліфікацію. В іншому випадку ви можете зіткнутися з новою перешкодою.

Претенденти, зазвичай це місцеві ради або організації охорони здоров’я, повинні знати, що кандидат є безпечним варіантом і надійним партнером для співпраці. Їм необхідно знати, що компанія або приватна особа – компетентний і надійна людина. Нарешті, необхідно підтвердити, що заявник може займатися складною, тривожною і небезпечною роботою. Це допоможе продемонструвати деякі основні, міжнародно визнані кваліфікаційні акредитації, стандарти якості та стандарти інформаційної безпеки для організації. Такі акредитації, як ISO 9001 та ISO 27001, а також відповідні NVQ (зазвичай рівень 3 або вище) зазвичай допомагають зробити перший крок в процесі оцінки.

Минулий досвід

Докази – це ключові документи, як це часто буває з пропозиціями, які впливають на виграш. Влада хоче бачити переконливі докази свого досвіду і знань. Це особливо важливо, щоб показати проблеми, які можуть виникнути в контракті, на який подається заявка, і після його підписання. Наприклад, якщо ви пропонуєте допомогу людям з хворобою Паркінсона, вам необхідно продемонструвати минулий досвід в цій області. Без вагомих доказів, включаючи числа, дати, числа і деталі конкретних проблем, ви зіткнетеся з труднощами. Дійсно, створення банку тематичних досліджень по конкретних випадків – важливий перший крок до перемоги в тендерах на охорону здоров’я. Детальніше про покупку ліків ви можете дізнатися на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/otsenka-tsennyh-bumag/.