Про Нас

Багато людей, які оновлюють свій гардероб з настанням нового сезону. Що робити з речами, купленими зовсім недавно, придатними для носіння, але не дуже модними?

Віддати нужденним і отримати радість натомість. Радість для себе – тому що зробив добру справу і допоміг незаможним, багатодітним і просто бідним людям, для яких купівля речей – непосильне стаття витрат. Ростуть в сім’ї три – п’ять дітей, ростуть як на дріжджах. А спробуй кожному купити по светра – зарплати немає. А потрібні ще черевики, куртки, шапки – список нескінченний …

Спасибі всім, хто взяв участь у програмі і передав нам речі!

Кому ми допомагаємо:

В число наших клієнтів входять: соціально-незахищені верстви населення, сім’ї в яких виховуються діти з особливими потребами, біженці, Чорнобильці, багатодітні та  малозабезпечені сім’ї.

У чому у нас потреба:

Нам потрібний будь-який одяг, комфортний для тих категорій людей, які до нас звертаються. Ми приймаємо жіночий, чоловічий, дитячий одяг та взуття незалежно від сезону.

Також ми приймаємо постільна білизну та іграшки . Весь одяг, що надійшов на склад, ми сортуємо, те, що не по сезону, консервуємо і зберігаємо, а одяг по сезону видаємо.