Стінові матеріали

Чимало проблем виникає під час будівництва будинку в приватному секторі, якщо ви хочете вибрати конструкції для зовнішніх стін. 

Огороджувальні структури обов’язково повинні бути міцними, щоб справно служити господареві будинку. Конструкції повинні захищати будівлю від несподіваних природних і погодних явищ, забезпечувати комфорт і тепло.

Які існують стінові матеріали?

Вироби можна розділити на дві категорії: однорідні і комбіновані. Щоб звести перші, потрібен всього лише одна речовина, а в другому випадку – кілька матеріалів. Газоблок використовується дуже часто. Ви можете придбати газоблок за посиланням.

Якщо ваш будинок буде складатися з невеликої кількості поверхів, зазвичай застосовують конструкції з цегли, каменю і дерева. Також доречні будуть нові бетонні і керамічні блоки. Останні здатні добре утеплити ваш будинок.

Завдяки новим технологіям, позитивні характеристики матеріалів вдалося зберегти, а негативні – знизити. Тепер можна зводити будинки з використанням незнімних опалубок і застосуванням легких плит. У кожного типу матеріалів існують як переваги, так і недоліки.

Якщо зводити комбіновані стіни, то одна речовина можуть застосовувати, щоб зводити основну структуру. Друге забезпечує тепло в будинку, третє – захищає від неприємних природних явищ. Наприклад, таким чином зводять каркасно-щитові будинки, будинки з дерева з облицюванням з цегли.

Перший варіант є найвигіднішим, оскільки ціна матеріалів цілком прийнятна, а часу на роботу піде не так багато. Якщо ви хочете, щоб у вас вдома було тепло, потрібен якісний утеплювач. Щоб зовні обшити будинок, слід застосовувати водостійку фанеру, фіброцементну плиту, вагонку. Взимку вам буде тепло, а влітку прохолодно.

Штучні речовини регулярно використовуються в будівельній сфері. Як правило, вони необхідні для того, щоб звести огороджувальні структури в приватному будинку. Коротко про головне: висока якість, довговічність, легка технологія, можливість виготовлення спеціальних деталей для краси. Завдяки зазначеним плюсів матеріал є відомим.

Ясно, що звичайні структури стін з одношарової стіною в наші дні не пройдуть по опору теплопередачі (такі сучасні вимоги).

Виробники таких речовин прагнуть шукати, як підвищити теплоопір, придумують сучасні конструкції, де дані матеріали мають місце. Сьогодні багато нових матеріалів, котрі вийшли на ринок та отримали своїх прихильників.

Силікатний матеріал також популярний в застосуванні, як і глиняну цеглу. Речовина роблять з вапняно-піщаного розчину з деякими добавками.Оскільки у величезних каменів є пази і гребені, які здатні забезпечити потрібну герметичність, то не слід заповнювати ніші сумішшю. Якщо класти саме такі камені, то число швів буде незначним. Також відбувається економія розчину. Якщо вам потрібна якісна цегла ось тут ви можете її придбати прямо зараз.